Yazıcı Tamiri Kurtköy

Yazıcı Tamiri Kurtköy

Yazıcı Tamiri Kurtköy

Yazıcı Tamiri Kurtköy

Yazıcı Tamiri Kurtköy yazıcı sorunları ortaya çıktığında TonerSan‘ı aramanızı öneririz . Ancak, ne arayacağınızı bildiğinizde, çoğu yazıcı sorununun tanımlanması nispeten kolaydır ve profesyonel yardım almadan çözülebilir.

Yazıcı Tamiri Kurtköy

Gerçek bir sorun olup olmadığını anlamamıza yardımcı olmak için bizi aradıklarında müşterilerimizden bakmalarını istediğimiz adımlardır.

Bizlere ulaşmadan önce aşağıda ki önerileri deneyebilirsiniz.

 1. Yeniden başlatma
  Göründüğü kadar basit, yazıcıdaki güç kablosunu çıkarıp yeniden takmak, ortaya çıkan birçok küçük hatayı düzeltebilir. Bu, bir yazıcıyı tekrar yoluna sokmanın ve normal şekilde çalışmasını sağlamanın en etkili yollarından biridir.
 2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın
  Bazen sorun yalnızca yazıcıyla ilgili değildir, işinizi kaybetmemek için yeniden başlatmadan önce kaydet düğmesine basmayı unutmayın.
 3. Bağlantıları kontrol edin
  Her şeyin olması gereken yere takıldığından emin olun. Yazıcının tüm kabloların takılı olduğu, ancak diğer ucun hiçbir şeye bağlı olmadığı defalarca olmuştur.
  Yazıcımız kablosuz ise, bilgisayarınızı USB ile bağlamayı deneyin. Bazen Wi-Fi bağlantısı bir sorun olabilir.
 4. Başka bir bilgisayardan yazdırmayı deneyin
  Bu kesinlikle kalıcı bir çözüm değildir, ancak belgenizi başka bir bilgisayarda açmak veya yazdırmayı denemek için bir iş arkadaşınıza göndermek, zaman sınırlı olduğunda hızlı bir çözüm olabilir. Yazdıramazlarsa, sorunun aygıtınızda değil yazıcıda olduğunu anlarsınız.
 5. Yazdırma kuyruğunu kontrol edin
  Çoğu durumda, başka birinin bilgisayar sorunları kuyruğu tıkayabilir. Sorunlu yazdırma işlerini temizlemek mümkünse, bunları kaldırın veya sorumlu kişiyle iletişime geçin ve soruna neden olan öğeyi sizin için kaldırabileceklerini öğrenin.
 6. Hangi yazıcıyı seçtiğinizi iki kez kontrol edin
  Bu kulağa saçma gelebilir, ancak ofisinizde birden fazla yazıcı varsa, onu yanlış yere veya artık çevrimiçi olmayan eski bir cihaza gönderiyor olabilirsiniz. Seçtiğiniz adın makinedekiyle aynı olduğunu onaylayın.

Yukarıdaki tüm ipuçlarını incelediyseniz ve çözümü bulamadıysanız Yazıcı Tamiri Kurtköy TONERSAN ile iletişime geçin. Yazıcınızı kontrol etmek için personelimiz ofisinize gelip arıza tespiti yapabilir.

Yerinde çözülemeyen sorunlar için yazıcınız teslim alınarak ofisimize getirilir. Yazıcınızın arıza tespiti yapılarak, sizlere bilgi verilir. Onarım ve değişim ücretleri tespit edilerek size bildirimi yapılır.

Onayladığınız onarım işlemi kısa sürede yapılarak tekrar adresinize test aşamasını geçen yazıcınız teslim edilir.

Genel olarak Epson, Canon, Hp, Xerox, Samsung, Kyocera ve Ricoh benzeri yazıcılarınıza bakım onarım işlemleri yapılmaktadır. Yazıcı Tamiri Kurtköy’de TONERSAN firması olarak yapmaktayız.

Adres Bilgileri;

Adresimiz de tüm dolum işlemlerinizi beklemeden yaptırabilirsiniz. 

Bilgi almak için; 545 181 60 55 nolu telefondan bize ulaşın.

kurtkoy-toner-dolum-merkezi

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir